I. Tibódi Planaire

2016

Петро Матл, живописець, скульптор і президент організації «Про Arte-Мункакч», у травні 2016 р., разом з асоціацією Abel, організував I. Tibódi Planaire. Пленер відбувся в с. Тібод, в красивому місці, в центрі Трансільванії, в оточенні гір, з прекрасними краєвидами.

Спонсорами були: Державний Секретар з Питань Національної політики Угорщини, Мерія міста Оросхедь, друкарня «Alföldi». Художники пожертвували по три роботи організаторам в табору, які були виставлені у будинку культури.  Крім творчої діяльності у пленері, було створено обмін думками про глобальне мистецтво Карпатського басейну, і незважаючи на насичену програму, були створені прекрасні роботи.

Учасники пленеру: Ласло Шіпош художник, графічний дизайнер, Клуж-Напока, член ММА, Geza Секель художник Клуж-Напока, Ласло Молнар художник, Суботиця, Беа Молнар, живописець, Суботиця, Hunor Gyurkovics, живописець, етнографічний дослідник Суботиця, Малеш Олександр, художник, Ужгород, Маріанна Малеш графічний дизайнер, Базан Володимир художник Угорщини-Ужгород, Отто Сабо художник, графічний дизайнер, Кошіце, Петро Матл скульптор, художник Мукачево.